Aktualności i trendy

Gdy szkodniki znikają w odkurzaczu

Jest to prawdziwe „rozwiązanie specjalne” spod znaku Ruwac: system modułowy odkurzaczy, z których korzystają osoby profesjonalnie zajmujące się zwalczaniem szkodników do usuwania z drzew korowódek dębówek. Specjalne pojemniki zbiorcze na ten w dosłownym znaczeniu tego słowa „podrażniający” materiał mogą zostać spalone razem z zawartością.

Długodystansowiec z porządnym zapasem mocy

To kraina, w której urzeczywistniają się dziecięce marzenia i nawet najbardziej zapalonemu miłośnikowi modelarstwa ugną się nogi w kolanach. Miniatur Wunderland, czyli park miniatur w Hamburgu, to bez dwóch zdań prawdziwy magnes dla turystów, którego popularność sięga daleko poza granice Hamburga, Niemiec i Europy.

Zdjęcie Sebastiana Jendrny'ego, kierownika działu dystrybucji Ruwac

Wywiad z S. Jendrny: Trzy pytania i odpowiedzi dotyczące stanu techniki (odsysania)

Kto zapewnia swoim klientom indywidualne wsparcie, może oferować optymalne rozwiązania. Słowa te stanowią podsumowanie krótkiego wywiadu, który redakcja branżowego magazynu „Schüttgut” przeprowadziła z Sebastianem Jendrnym, kierownikiem działu dystrybucji w firmie Ruwac. Technika odsysania ma różne oblicza i właśnie dlatego nie ma złotego środka, który sprawdzi się w każdym przypadku.

Zdjęcie przedstawiające wybuch pyłu do artykułu poświęconego ochronie przeciwwybuchowej

Od kiedy istnieją eksplozje pyłu?

Dlaczego młynarze w średniowieczu mieli złą opinię? Ponieważ w młynach dochodziło czasami do wybuchów, a ludzie myśleli, że młynarze mają pakt z diabłem lub uprawiają „czarną magię”, tzn. eksperymentują z alchemią. W tych czasach nie wiedziano jeszcze, że mąka ma właściwości wybuchowe.

Ruwac wyróżnia się indywidualnymi i idealnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Nie masz jeszcze tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

„do