Ruwac header z key visual Odkurzamy wszystko

Lepsi niż inni, od samego początku

Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. A tam, gdzie lecą wióry, czekają odkurzacze przemysłowe i instalacje odsysające Ruwac. W ponad czterdziestoletniej historii naszego przedsiębiorstwa pracowaliśmy zawsze w czołówce. Dzisiaj czerwone, a teraz również i czarne odkurzacze przemysłowe Ruwac zaliczają się do najbardziej niezawodnych instalacji odsysających, dostępnych w obszarze urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Ciekłe czy stałe, nieszkodliwe czy wybuchowe – oferujemy indywidualne rozwiązanie, optymalną instalację odsysającą do każdego odsysanego materiału i do każdego zastosowania. Inteligentna zasada modułowości naszych mobilnych odkurzaczy przemysłowych, opatentowane wynalazki, takie jak dźwignia nożna do bezpyłowego opróżniania oraz konstruowane indywidualnie rozwiązania wydajnych instalacji odsysających potwierdzają, że jakość i praktyczność mają u nas najwyższy priorytet.

Gdy Siegfried Wagner i Manferd Runge założyli w roku 1976 firmę Ruwac, panowała pełna zgodność co do celu: powinny to być najlepsze odkurzacze. Odkurzacze, które rozwiązują problemy z każdego rodzaju materiałem odsysanym i nadają się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Od początku firma nie szła na jakiekolwiek kompromisy. Produkcja każdego odkurzacza Ruwac bazowała wtedy, podobnie jak i dzisiaj, na sześciu prostych, ale skutecznych zasadach:

1

Ręczna robota w Riemsloh

Napis „Ruwac” na obudowie – jakość Ruwac w środku. Dlatego, że wszystkie części – od najmniejszych odkurzaczy po największe instalacje wyciągowe – podlegają w zakładach w Riemsloh wewnętrznej kontroli produkcji.

2

Indywidualne projekty

Oczywiście, można u nas kupić odkurzacz. Ale dopiero wtedy, kiedy poznamy stawiane nam wymagania. Dlatego u nas są rozwiązania. A nie tylko odkurzacze.

3

Materiał najwyższej klasy

Dobrze odkurza dobry odkurzacz. Jak dotąd wszystko jasne. Ruwac odkurza dobrze i długo. Dlatego zdecydowaliśmy się zastosować na obudowy tworzywo sztuczne wzmocnione włóknami szklanymi: trwałe, lekkie i niezniszczalne.

4

Odpowiednie filtry

Sercem każdego odkurzacza jest filtr. Musi być dostosowany do wielkości cząstek i ich właściwości fizyczno-chemicznych. A że zadowala nas wyłącznie to, co najlepsze, pracujemy tylko ze najlepszymi fachowcami od filtrów.

5

Badania i rozwój

Ruwac podąża za rozwojem przemysłu. Prowadzimy badania i prace rozwojowe, aby znaleźć najlepsze odpowiedzi na wszystkie wymagania.

6

Jakość

Ruwac to jakość na 6 z plusem. W końcu najlepsze odkurzacze zaczęliśmy produkować już 40 lat temu. I robimy to do dzisiaj.

Odsysanie pyłów drzewnych za pomocą odkurzacza przemysłowego Ruwac
Odsysanie za pomocą odkurzacza przemysłowego Ruwac

Przegląd produktów Ruwac

To na pewno najlepsza decyzja

„Pobierz

Kilka liczb dla szybkiego przeglądu

Więcej niż

150

pracownicy z pasją do odkurzania

Około

30

oddziałów handlowych z obszerną wiedzą na temat wszystkich zbieranych materiałów i bezpieczeństwa

Około

20

Kompetentni serwisanci blisko klienta

Więcej niż

20

Kraje w Europie, Ameryce i Azji i z trzema firmami siostrzanymi.

I

niezliczeni

klienci, codziennie na nowo przekonani co do jakości Ruwac

oczywiście z certyfikatem

Jesteśmy reprezentowani w 20 krajach świata!

Od Belgii poprzez Malezję i od Rosji po USA – odkurzacze Ruwac można znaleźć wszędzie. Poprzez dobrze zorganizowaną sieć 20 przedstawicielstw na całym świecie eksportujemy jakość made in Germany do każdej części świata. Bo wszędzie, gdzie są odkurzacze, tam jest też firma Ruwac.

„do