Wsparcie UE dla firmy Ruwac

Stworzenie skrzynki cyfrowej z możliwością rozbudowy i na jej podstawie cyfrowego monitoringu i systemu pomocy do odkurzaczy przemysłowych

(Condition Based Monitoring and Maintenance, cyfrowe sterowanie serwisem i konserwacją)

Skrócony opis projektu:

Za pomocą skrzynki cyfrowej (z możliwością rozbudowy) mają być zbierane, przekazywane i analizowane istotne informacje o stanie pracy odkurzacza przemysłowego. W przyszłości dane te będą wykorzystywane do optymalizacji przebiegów serwisu, tworzenia nowych modeli serwisu i konserwacji oraz do udostępnienia klientowi obszernej samodiagnozy, a tym samym – szybkiej pomocy. Ponadto, pozyskane informacje mogą wspomagać łańcuch produkcyjny użytkownika.

Cyfryzacja będzie miała znaczący udział w dalszym rozwijaniu produktów przez firmę Ruwac.

Stwarza to podstawę do znaczącej zmiany naszego modelu serwisu, co tworzy unikalną cechę oferty i służy przyszłej integracji aplikacji cyfrowych. 

Oprócz stworzenia sprzętu o budowie modułowej ma zostać opracowane nowe rozwiązanie frontendu zorientowane indywidualnie na nowe modele aplikacji. 

Tak powstaje ciągłość cyfryzacji, do której włączone zostają również logistyka informacyjna oraz firmowa infrastruktura IT.

Ruwac wyróżnia się indywidualnymi i idealnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Nie masz jeszcze tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

„do