Budownictwo i rzemiosło

Ruwac header do branży Budownictwo i rzemiosło

Perfekcyjne odsysanie dla budownictwa i rzemiosła

Zachowaj czystość w swoim zakładzie i zadbaj o to, aby wykonywanie codziennych obowiązków nie było spowolnione przez nieporządek wybierając profesjonalne odkurzacze od Ruwac! Proponujemy systemy odsysające przeznaczone dla branży budowlanej i rzemieślniczej, które powstały z myślą o codziennym oczyszczaniu maszyn, wytwarzanych produktów czy całych warsztatów. Dzięki naszym sprzętom przemysłowym takim jak odkurzacze, odsysacze, systemy separatora wstępnego, usuwania czy utylizacji zadbasz nie tylko o czystość w miejscu pracy, ale również o bezpieczeństwo swoje i całego zespołu. Poznaj je i zainwestuj w sprawdzoną technologię opracowaną przez Ruwac!

Odkurzacze przemysłowe dla zakładów budowlanych i rzemieślniczych

Porządek w miejscu pracy to podstawa - zarówno w niewielkich, jak i dużych zakładach przemysłowych. Jeżeli na co dzień zajmujesz się produkcją materiałów budowlanych lub szeroko pojętym rzemiosłem zapewne wiesz, że cząsteczki, odłamki i pył wydobywające się podczas procesu obróbki mogą negatywnie wpływać na wydajność i efektywność pracy, a nawet prowadzić do uszkodzenia maszyn. Właśnie dlatego warto postawić na sprawdzony sprzęt odsysający od producenta Ruwac! Dzięki naszym odkurzaczom wyposażonym w filtry i różne systemy utylizacji z powodzeniem zadbasz o czystość w zakładzie i ciągłość produkcji.

Postaw na sprawdzoną ochronę w miejscu pracy!

W branżach takich jak budownictwo i rzemiosło często pracuje się z materiałami o właściwościach łatwo wybuchowych lub łatwopalnych. Właśnie dlatego warto zadbać o ochronę zakładu oraz pracowników, którzy zajmują się obróbką takich materiałów budowlanych i rzemieślniczych. W Ruwac bierzemy pod uwagę kwestie bezpieczeństwa, dlatego nasze odsysacze i odkurzacze przemysłowe zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby zapewniały Ci ochronę przed ewentualnym wybuchem pyłu powstającego w procesie produkcji.

Pozostałe technologie dla budownictwa i rzemiosła Ruwac

Odkurzacze przemysłowe i odsysacze dla budownictwa i rzemiosła to nie jedyne urządzenia dostępne w naszej ofercie. Proponujemy również takie rozwiązania, jak systemy usuwania i utylizacji oraz pojemniki separatora wstępnego do mediów suchych i mokrych generowanych przez zakłady

Wiele małych i średnich zakładów rzemieślniczych używa odkurzaczy Ruwac jako narzędzia do codziennego czyszczenia maszyn, produktów i warsztatów.

Budownictwo i rzemiosło

Odkurzacz przemysłowy Ruwac R01 A odsysa pyły ze szlifowania kamieni w Kolonii

Dombauhütte – katedralna pracownia budowlana

Konserwatorzy zabytków z katedralnej pracowni budowlanej w Kolonii dbają o utrzymanie dziedzictwa kultury UNESCO w należytym stanie. W pracy towarzyszą im dwa odkurzacze Ruwac, odsysające przede wszystkim pył z kamieni.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac R01 A dla strefy 22 odsysa pyły drzewne w studio filmowym w Hamburgu.

Studio Filmowe w Hamburgu

Warsztaty spółki produkującej filmy pracują w pięciu halach, używając odkurzaczy Ruwac. Użytkownik przechodzi aktualnie z zasilania prądem trójfazowym na zasilanie prądem przemiennym jednofazowym.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac DS4150, przeznaczony do pracy w atmosferze grożącej wybuchem pyłu, odsysa wióry z wermikulitu w zakładach Kramer Progetha w Düsseldorfie.

Kramer Progetha

Producent izolacji cieplnej z płyt mineralnych używa odkurzacza Ruwac do automatycznego czyszczenia płyt z pozostałości po obróbce.

Ruwac wyróżnia się indywidualnymi i idealnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Nie masz jeszcze tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

„do