Rolnictwo

Ruwac header do branży Rolnictwo

Perfekcyjne odsysanie dla rolnictwa

Praca na własnej działce, w pomieszczeniach, w których przechowywane są zebrane plony czy silosach wymaga zachowania nieskazitelnej czystości. Osoby wykonujące swoje codzienne obowiązki w gospodarstwie rolnym stawiają w tym celu na perfekcyjne rozwiązania i technologie, które umożliwią skuteczne i bezpieczne odsysanie brudu, pyłu i innych pozostałości z różnych powierzchni. Właśnie dlatego producent Ruwac stworzył urządzenia z myślą o tym sektorze przemysłu, skupiając się na tym, aby w perfekcyjny i wydajny sposób dostosowywały się nawet do najbardziej wymagających warunków pracy. Poznaj odkurzacze oraz profesjonalne systemu utylizacji i separatorów wstępnych przedstawione w poniższej kategorii i przekonaj się, dlaczego są odpowiednim wyborem dla posiadaczy własnych działek oraz dużych przedsiębiorstw reprezentujących sektor, jakim jest rolnictwo.

Odsysanie dla rolnictwa stworzone do pracy w wymagającej atmosferze i środowisku zagrożonym niebezpieczeństwem!

Praca w gospodarstwie wiąże się z generowaniem dużej ilości odpadów, pyłu powstającego podczas produkcji i przetwarzania żywności, a także oparów wpływających na bezpieczeństwo osób znajdujących się na danej przestrzeni. Właśnie dlatego powinieneś wybierać perfekcyjne systemy przemysłowe do pozbywania się zabrudzeń w wybranych pomieszczeń. Urządzenia Ruwac takie jak odsysacze czy odkurzacze wykorzystasz w magazynach i silosach zbożowych, a także do oczyszczania wykorzystywanych w nich kokpitów maszyn nawet w przypadku dużej ilości osadzającego się materiału. Odkurzacze przemysłowe posiadają niezbędne zabezpieczenia chroniące przed wybuchem pyłu i zostały stworzone z wytrzymałej powłoki wzmocnionej szklanymi włóknami, która umożliwi Ci bezpieczną pracę nawet przez wiele godzin lub całą dobę.

Rodzaje urządzeń przemysłowych dostępnych w ofercie producenta Ruwac

Nasze rozwiązania, to prawdziwie perfekcyjne odsysanie dla rolnictwa! W ofercie Ruwac posiadamy takie urządzenia, jak odsysacze i odkurzacze przemysłowe dla rolnictwa i gospodarstw, systemy utylizacji oraz separatora wstępnego. Oferujemy również przydatne akcesoria stosowane do naszych urządzeń gospodarczych takie jak wymienne wkłady filtracyjne.

Rolnictwo

Odkurzacz przemysłowy Ruwac DA5150 odsysa pyły ze zbóż w magazynie zbóż w GT Rostock.

GT Rostock

W terminalu silosów zbożowych wydajny odkurzacz utrzymuje czystość na trzech kondygnacjach – również przy dużych ilościach odsysanego materiału

Odkurzacz przemysłowy Ruwac DS1220 na prąd trójfazowy, przeznaczony do pracy w atmosferze grożącej wybuchem pyłu, odsysa pyły ze zbóż i ziemniaków w gospodarstwie rolnym

Landwirt Schwalenberg

Gospodarstwo rolne używa odkurzacza do pracy w atmosferze grożącej wybuchem pyłu typu C 1220 B1 w charakterze uniwersalnego urządzenia do czyszczenia magazynu zbóż oraz np. kokpitów maszyn rolniczych.

Ruwac wyróżnia się indywidualnymi i idealnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Nie masz jeszcze tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

„do