Chemia

Ruwac header do branży Przemysł chemiczny

Perfekcyjne odsysanie dla branży chemicznej

Utrzymanie czystości w zakładzie, w którym produkowane są leki lub wykorzystuje się niebezpieczne środki chemiczne wymaga zachowania niezwykłej ostrożności oraz użycia specjalistycznych urządzeń do pozbywania się zabrudzeń powstałych w wyniku wykonywania codziennych obowiązków. W ofercie producenta Ruwac posiadamy odkurzacze oraz perfekcyjne systemy odsysania dla branży farmaceutycznej i medycznej stworzone z myślą o ochronie Twoich pracowników oraz zakładu przemysłowego.
To perfekcyjnie opracowane maszyny zapewniające jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykorzystując je do codziennej pracy ograniczysz zagrożenie wybuchem pyłu lub gazu do minimum, a tym samym stworzysz środowisko bezpieczne dla swojego zespołu, osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku w Twoim zakładzie, a także korzystne dla otoczenia naturalnego. Odkurzacze i odsysacze dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego od Ruwac to urządzenia, do których dobierzesz również niezbędne wyposażenie w postaci wymiennych filtrów, pojemników separatora wstępnego oraz systemu utylizacji.

Odkurzacze i systemy do odsysania Ruwac – perfekcyjny sposób na zachowanie bezpieczeństwa i czystości w Twojej firmie!

Praca z substancjami chemicznymi o niebezpiecznych właściwościach może narazić Twoją firmę farmaceutyczną oraz jej pracowników na zagrożenie. Właśnie dlatego podczas pozbywania się pyłu, gazu lub materiałów wysokoizolacyjnych warto wykorzystywać urządzenia marki Ruwac – perfekcyjne systemy do odsysania zanieczyszczeń dla branży farmaceutycznej w zakładach przemysłowych. Jesteśmy producentem, który dostarcza specjalistyczne odkurzacze opracowane w oparciu o podstawowe normy bezpieczeństwa dla branży przemysłowej.

Wyposażenie do odkurzaczy Ruwac dla branży chemicznej i farmaceutycznej

Perfekcyjne odsysanie dla branży chemicznej to nie tylko odkurzacze, ale również wyposażenie, dzięki któremu urządzenia z naszej oferty będą w pełni funkcjonalne i sprawne takie jak systemy:

  • usuwania,
  • utylizacji,
  • separatora wstępnego,
  • filtrowania.

Chemia

Odkurzacz przemysłowy Ruwac DS1 na prąd trójfazowy, przeznaczony do pracy w atmosferze grożącej wybuchem pyłu, odsysa pigmenty farb w zakładach Axalta

Axalta

Czyszczenie stanowiska roboczego do dozowania pigmentów w produkcji lakieru do powlekania metodą elektrozanurzeniową

Odkurzacz przemysłowy Ruwac DS2521, przeznaczony do pracy w atmosferze grożącej wybuchem pyłu, z workami typu big bag odsysa dodatki woskowe w firmie Clariant w Gersthofen.

Clariant

W produkcji mikronizowanych dodatków woskowych centralna instalacja wyciągowa z filtrami z powłoką PTFE zapewnia czystość i żądany rozkład wielkości ziaren dodatków.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac DS2520, przeznaczony do pracy w atmosferze grożącej wybuchem pyłu, z silosem i workami big bag odsysa pyły z makrolonu, powstające w firmie Chemion w Uerdingen.

Chemion (DS z wanną wyłapującą)

Wanna wyłapująca i odkurzacz Ruwac: nie trzeba niczego więcej, aby zawrócić granulat PC do łańcucha transportowego podczas napełniania.

Odsysacz wiórów Ruwac SPS250 odsysa pyły z makrolonu, powstające w firmie Chemion w Uerdingen.

Chemion (SPS)

Podczas napełniania granulatem PC sprawdzają się odsysacze wiórów, opracowane właściwie do zupełnie innych celów.

Cichobieżny odkurzacz przemysłowy Ruwac R01 R022 2 w Evonik Chemiepark w Marl.

Evonik Catalysts Chemiepark

Odkurzacze do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem pyłu stosowane w produkcji katalizatorów ze złożem stałym zapewniają czystość zarówno przy maszynach produkcyjnych, jak i w ich otoczeniu.

Evonik

Producent materiałów chemicznych do wytwarzania addytywnego usuwa „odkurzaczem uniwersalnym” Ruwac pozostałości proszku z podłogi i instalacji produkcyjnych.

Odkurzacz Ruwac DS64000 odsysa pyły z kosmetyków, powstające w firmie L´Oreal w Karlsruhe.

L´Oreal

Stacjonarna instalacja wyciągowa zapewnia bezpyłowe dozowanie składników do zbiornika mieszalnego w produkcji kosmetyków.

Odkurzacz wodny Ruwac WSP200 zasysa wodę w zakładowej straży pożarnej w Roche Diagnostics w Mannheim.

Roche Diagnostics

Dwa odkurzacze wodne w wersji pożarniczej są do dyspozycji w sytuacjach, gdy zakładowa straż pożarna w zakładzie producenta leków i odczynników diagnostycznych musi zebrać rozlane ciecze albo wypompować ciecz ze studzienek.

Vestolit

Odkurzacz do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem pyłu odsysa granulaty PCV, komponenty i różne dodatki do tworzyw sztucznych w zakładzie pilotażowym wiodącego na rynku producenta tworzyw sztucznych

Ruwac wyróżnia się indywidualnymi i idealnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Nie masz jeszcze tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

„do