Przemysł – ogólnie

Ruwac header do branży Przemysł – ogólnie

Perfekcyjne odsysanie dla przemysłu

Praca w trybie 24/7, w trudnych warunkach, traktowanie sprzętu bez ceregieli: W takich okolicznościach odkurzacze Ruwac pracują dziesiątki lat – w całym przemyśle.

W ofercie producenta Ruwac znajdziesz profesjonalne urządzenia odpowiadające za czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Dysponujemy takimi sprzętami, jak specjalistyczne odkurzacze i systemy odsysające przeznaczone do użytku przez różne gałęzie przemysłu do pozbywania się takich zanieczyszczeń, jak:

  • pyły palne i mieszaniny wybuchowe,
  • materiały wysokoizolacyjne,
  • azbest,
  • pozostałości po tytanie, magnezie czy aluminium,
  • suche, długowłókniste i grube media.

Poznaj szereg rozwiązań gotowych do całodobowej i efektywnej pracy na przestrzeni magazynowej, produkcyjnej czy wykorzystującej różnego rodzaju maszyny do wykonywania codziennych obowiązków!

Odkurzacze i odsysacze Ruwac zapewniające wysoki poziom ochrony w zakładach przemysłowych

Zależy Ci na tym, aby miejsce, w którym Twój zespół wykonuje swoją pracę było bezpieczną przestrzenią? Zainwestuj w sprzęt, który nie tylko wyczyści wybrane powierzchnie, ale również ochroni Ciebie i Twoich pracowników przed wybuchem pyłu lub innych substancji łatwopalnych. Nasze odkurzacze przemysłowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby skutecznie i bezpiecznie pozbywać się pozostałości powstałych w wyniku pracy w zakładzie. Systemy odsysające Ruwac oddzielają różne rodzaje mediów stale monitorując ciśnienie za pomocą wbudowanego manometru, a wybrane modele posiadają solidną obudowę z tworzywa wzmocnionego szklanym włóknem.

Gdzie wykorzystasz urządzenia do odkurzania i systemy odsysające dostępne w ofercie Ruwac?

Sprzęty dostępne w ofercie Ruwac to uniwersalne odkurzacze i odsysacze dla przemysłu przeznaczone do pracy zarówno w mniejszych, jak i większych zakładach zajmujących się produkcją i wytwarzaniem towarów. Odsysanie dla przemysłu wykorzystasz do zbierania zanieczyszczeń z takich placówek, jak:

  • obiekty wykorzystujące technologię topienia laserowego dla branży lotniczej i kosmonautycznej,
  • instytucje medyczne,
  • warsztaty i zakłady motoryzacyjne,
  • zakłady pirotechniczne,
  • miejsca poświęcone obróbce różnego rodzaju materiałów.

Poza odkurzaczami proponujemy również takie rozwiązania, jak separatory wstępne czy systemy utylizacji i usuwania do wybranych modeli urządzeń.

Przemysł – ogólnie

Separator mokry Ruwac NA250 z cyklonem odsysa pyły magnezowe, powstające w firmie Almamet w Ratingen.

Almamet

Separator mokry Ruwac gwarantuje w przypadku stosowania proszków magnezowych lub aluminiowych, że podczas mieszania proszku i napełniania nim nie powstanie atmosfera grożąca wybuchem.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac DS1400 na prąd trójfazowy oraz separator wstępny odsysa wióry w zakładach Eddingwerk w Budziszynie (Bautzen).

Edding

W produkcji pisaków w zakładach Edding odkurzacz pracuje częściowo w trybie ruchomym, częściowo w stacjonarnym: Można go zintegrować z liniami produkcyjnymi albo używać w trybie przewoźnym do czyszczenia podłóg i urządzeń.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac R01 A dla strefy 22 odsysa pyły drzewne w studio filmowym w Hamburgu.

Studio Filmowe w Hamburgu

Warsztaty spółki produkującej filmy pracują w pięciu halach, używając odkurzaczy Ruwac. Użytkownik przechodzi aktualnie z zasilania prądem trójfazowym na zasilanie prądem przemiennym jednofazowym.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac R01 R022 2 odsysa pyły z płytek drukowanych w firmie Odelo w Kamp-Lintforth.

Odelo

Jak najlepiej odsysać pyły z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym oraz z płytek drukowanych? Bezpośrednio w czyszczonym miejscu – odkurzaczem do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem pyłu.

Odkurzacz wodny Ruwac WSP200 zasysa wodę w zakładowej straży pożarnej w Roche Diagnostics w Mannheim.

Roche Diagnostics

Dwa odkurzacze wodne w wersji pożarniczej są do dyspozycji w sytuacjach, gdy zakładowa straż pożarna w zakładzie producenta leków i odczynników diagnostycznych musi zebrać rozlane ciecze albo wypompować ciecz ze studzienek.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac R01 S odsysa pyły z płytek drukowanych w firmie Schmersal w Wuppertalu.

Schmersal

Ruchome urządzenie odsysające (z rozgałęźnikiem przewodu ssawnego wg specyfikacji klienta) w stacjach obróbki ręcznej płytek drukowanych

Odkurzacz przemysłowy Ruwac R01 S odsysa pyły z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknami szklanymi albo węglowymi w firmie Schunk w Heuchelheim.

Schunk

Producent elementów konstrukcyjnych z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknami węglowymi (CFK) zainstalował w hali produkcyjnej nową instalację wyciągową, niezawodnie odsysającą pyły, powstające we wszystkich liniach produkcyjnych.

Ruwac wyróżnia się indywidualnymi i idealnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Nie masz jeszcze tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

„do