Wytwarzanie addytywne

Ruwac header do branży Wytwarzanie addytywne

Perfekcyjne odsysanie podczas wytwarzania addytywnego

Proces produkcji trójwymiarowych przedmiotów na dużą skalę powinien być odpowiednio zaplanowany – od projektu komputerowego, przez jego realizację, aż po zachowanie czystości w zakładzie. Ten ostatni punkt w szczególności wpływa na redukcję kosztów produkcji i osiągnięcie większej jakości wyrabianych towarów. W pozbywaniu się pozostałości powstałych w skutek wytwarzania addytywnego pomogą Ci urządzenia dostępne w ofercie firmy Ruwac! Posiadamy szeroki wybór odsysaczy i odkurzaczy przemysłowych oraz systemów odpowiedzialnych za separowanie różnych materiałów będących efektem skrawania, szlifowania lub wiercenia. Przekonaj się, że czystość w miejscu pracy może znacznie zwiększyć wydajność w zakładzie i sprawić, że produkcja w technice 3D umożliwi Ci tworzenie wysokiej jakości elementów.

Rodzaje urządzeń przemysłowych dostępnych w ofercie Ruwac

Jako producent profesjonalnego sprzętu czyszczącego staramy się dostarczać rozwiązania, które odpowiedzą na różnorodne potrzeby właścicieli zakładów przemysłowych i linii produkcyjnych. Właśnie dlatego nasza ofertę poszerzyliśmy o urządzenia takie jak odsysacze, odkurzacze, separatory i systemy usuwania zanieczyszczeń wspierające proces, jakim jest wytwarzanie addytywne. Technologie Ruwac są dostosowane do pozbywania się różnego rodzaju mediów:

  • suchych i mokrych,
  • długowłóknistych i grubych,
  • materiałów wybuchowych.

Skuteczna ochrona przed zagrożeniem na liniach produkcyjnych

Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa – w Ruwac jest ono dla nas kwestią priorytetową, dlatego zaproponowane separatory, odsysacze i odkurzacze przemysłowe do wytwarzania addytywnego zostały stworzone z myślą nawet o niebezpiecznym i wymagającym środowisku, w którym podczas produkcji wytwarzane są materiały o właściwościach wybuchowych - pyły metalowe, cząstki tworzyw sztucznych i gazy.

Systemy usuwania i filtrowania zanieczyszczeń przemysłowych Ruwac

Wśród innych rozwiązań dostępnych w ofercie Ruwac znajdziesz urządzenia takie jak separatory wstępne, pojemniki i profesjonalne systemy filtracyjne do wytwarzania addytywnego. Posiadamy szereg akcesoriów i technologii wspomagających działanie naszych odkurzaczy i odsysaczy przemysłowych oraz zapewniających większą wydajność i bezpieczeństwo.

Wytwarzanie addytywne

Separator mokry Ruwac Na7-26 odsysa pyły, powstające podczas drukowania w technologii 3D w firmie Realizer w Paderborn.

Realizer

Pionier selektywnego topienia laserowego (SLM) metali stosuje kompaktowe separatory mokre Ruwac do odsysania proszków metalowych z przestrzeni roboczej maszyn.

Ruwac wyróżnia się indywidualnymi i idealnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Nie masz jeszcze tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

„do